Trafiłeś tutaj zapewne dla tego, że szukasz dobrej agencji reklamowej dla swojej firmy. Poznaj nas od drugiej strony i sprawdź nasze Social Media.

Filmowanie Dronem Świebodzin

Ujęcia z lotu ptaka z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Zdjęcia i filmy ukazujące jakiś obiekt lub obszar z tej perspektyw mają wyjątkowy charakter i pozwalają stworzyć jedyne w swoim rodzaju ujęcie. Choć coraz więcej osób zaopatruje się w drony na własny użytek, wykonanie materiałów o charakterze marketingowym najlepiej powierzyć profesjonalistom. W Naplanie realizujemy wysokiej klasy nagrania wideo dronem FVP w Świebodzinie i okolicznych miejscowościach. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm

Wideo z drona to doskonałe narzędzie marketingowe. Wykorzystywane jest przez firmy, chcące przedstawić na filmie nowy obiekt, duży zakład produkcyjny lub budynek po rewitalizacji. Filmowanie dronem to także dobry sposób na przedstawienie walorów krajobrazowych jakiegoś obszaru lub wykreowanie ciekawych, niecodziennych ujęć znanych miejsc lub codziennych aktywności. W Naplanie tworzymy wideo dronem FVP dla klientów z wielu branż i o różnych potrzebach. Wszystkie filmy charakteryzuje najwyższa jakość 4K, kreatywność i pomysłowość. Działamy kompleksowo – od pomysłu, przez realizację z użyciem profesjonalnego sprzętu, po fachowy montaż. Mamy spore doświadczenie i niezbędne zezwolenia, pozwalające na wykonywanie ujęć z powietrza.

Kreatywność i indywidualne podejście

Dla pracowników tworzących ekipę Naplanie najważniejszy jest klient. Wszystkie kolejne kroki związane z projektem nagrania, jego produkcją i montażem konsultujemy z osobą zlecającą. Jesteśmy w stanie dopasować nasze działania do potrzeb branży, konkretnego projektu lub indywidualnych wymagań klienta. Realizując filmowanie z drona FVP i inne nasze usługi wykazujemy się jednak także własną kreatywnością i doświadczeniem, doradzając i wspólnie wybierając najlepsze rozwiązania. Zawsze pozostajemy do usług naszych klientów, których zadowolenie daje nam energię i motywację do dalszej pracy.

Chcesz pokazać odbiorcom swoją firmę lub efekt jej działań? Marzy Ci się profesjonalne wideo zawierające niebanalne ujęcia z lotu ptaka? Postaw na filmowanie z drona FVP z doświadczonymi specjalistami. Zapraszamy do współpracy firmy ze Świebodzina i okolic!