Filmowanie Dronem Żary

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów nasza firma zajmuje się także tworzeniem wideo dronem FPV. Dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu zapewniamy filmy w jakości 4K, zachwycające dbałością o najdrobniejszy szczegół każdego odbiorcę. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do firm, ale także różnego rodzaju instytucji oraz osób prywatnych, które potrzebują doskonałego wideo z lotniczymi ujęciami klasy kinowej.

Filmowanie z drona, Wideo dronem Żary

Filmowanie z drona Żary

W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości sprzęt, który pozwala nam tworzyć niepowtarzalne ujęcia. Dron FPV (z ang. first person view) to urządzenie, które pozwala nam na żywo sterować pojazdem, jednocześnie obserwując obraz na wyświetlaczu. Kamera umieszczona w dronie FPV umożliwia więc w czasie rzeczywistym filmować wybrane otoczenie, co zapewnia doskonałą jakość powstającego w ten sposób wideo. Filmowanie z drona FPV pozwala tworzyć absolutnie unikatowe ujęcia, niemożliwe do wykonania z żadnego punktu na ziemi.

Poza filmowaniem najwyższej klasy sprzętem zajmujemy się także jego profesjonalną postprodukcją. Nasi specjaliści, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy, potrafią stworzyć nawet z najprostszego ujęcia prawdziwe dzieło sztuki, które może zostać podstawą materiału promocyjnego Twojej firmy. Opracowanie graficzne, montaż oraz dźwięk — wszystko to tworzymy na podstawie naszego doświadczenia oraz indywidualnej wizji każdego klienta, dlatego korzystając z naszych usług, masz pewność, że otrzymasz dokładnie takie wideo, jakiego potrzebujesz.

Wideo dronem Żary

Nasze usługi filmowania kierujemy do klientów z całej Polski, w tym także z województwa lubuskiego. Wideo dronem FPV w Żarach możemy wykonać na potrzeby działań marketingowych dla firm oraz instytucji, ale także w związku z różnego rodzaju organizowanymi projektami np. teledyskami oraz wydarzeniami. Usługi realizujemy zarówno w przypadku nowopowstałych firm, jak i na potrzeby rebrandingu czy filmów wizerunkowych. Niezależnie od celu naszych działań zapewniamy kompleksową obsługę i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby efekt zachwycił każdego z naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.