Trafiłeś tutaj zapewne dla tego, że szukasz dobrej agencji reklamowej dla swojej firmy. Poznaj nas od drugiej strony i sprawdź nasze Social Media.

Slide

Slide agencja-reklamowa-zielona-gora-naplanie-filmy-reklamowe Fotografia Przedstawiamy to, czego na pierwszy rzut oka nikt nie dostrzega.

Witaj w naszym świecie fotografii

naplanie-agencja-brandingowa-film-promocyjny-spot
agencja-reklamowa-zielona-gora-naplanie-filmy-reklamowe
naplanie-agencja-brandingowa-film-promocyjny-spot

Z profesjonalnymi zdjęciami stykamy się na co dzień, przeglądając katalogi, foldery, strony internetowe i inne materiały, które mają zachęcić do zakupów lub skorzystania ze wskazanych usług. Fotografia reklamowa to bowiem obszerna dziedzina, która wspomaga działania marketingowe w zakresie promowania produktów i usług. Fotografia produktowa pozwala na atrakcyjne zaprezentowanie oferty firmy. Oferujemy profesjonalne usługi z tego zakresu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Fotografia reklamowa – sukces dobrego zdjęcia

Potencjalni klienci najpierw zwracają uwagę na ciekawą, profesjonalnie przygotowaną szatę graficzną i wysokiej jakości zdjęcia. Z treścią oferty zapoznają się w drugiej kolejności, zaintrygowani opracowaniem wizualnym materiału promocyjnego. Można tym samym uznać, że od fotografii reklamowej w dużej mierze zależy zainteresowanie ofertą. Jako firma zajmująca się przygotowywaniem różnych materiałów wizualnych, proponujemy Ci usługi w zakresie fotografii produktowej. Dysponujemy nie tylko odpowiednim sprzętem i studiem fotograficznym, ale również wiedzą, jak wykorzystać ich potencjał oraz znajomością najnowszych trendów w dziedzinie fotografii.

Zastosowanie zdjęć produktowych

Strategia reklamowa i promocyjna wciąż się zmienia. Specjaliści szukają nowych i dających zadowalające rezultaty rozwiązań, dzięki którym oferta firmy trafi do szerokiego grona odbiorców, co przełoży się na sukces przedsiębiorstwa – bez względu na branżę i zakres działalności. Wprowadzane są również nowe pojęcia i sposoby tworzenia reklamy produktowej. Działania osób odpowiedzialnych za popularność i wybór konkretnej oferty, opierają się między innymi na wysokiej jakości materiałach wizualnych, w tym między innymi na fotografii, która z powodzeniem komponuje się zarówno z tekstem, jak i innymi elementami grafiki reklamowej. Forma wykorzystania zdjęć może być różna. Wiele zależy od oferowanego produktu. Inaczej wygląda to w przypadku usług, a inaczej w sklepach internetowych. Właśnie dlatego nasza usługa jest spersonalizowana!

Rodzaje fotografii reklamowej

Ekspozycja produktowa tworzona jest według różnych koncepcji. Zależy od branży, przez którą jest wykorzystywana oraz pomysłu, który musi wpisać się w potrzeby i gust klienta. Możemy wskazać na dwa główne typy fotografii. Pierwszy to packshot, czyli zdjęcia przedstawiające produkt umiejscowiony w centrum kadru. Tło w tym przypadku jest najczęściej jednolite, a obiekt ukazany zazwyczaj z różnych punktów widzenia, aby można było mu się dokładnie przyjrzeć. Reklamowa oferta handlowa powinna być nie tylko przygotowana z dużym namysłem nad estetyką, ale też w taki sposób, aby dawać wiedzę na temat produktów. Dotyczy to przede wszystkim tych, które powinny być fotografowane z różnych puntów widzenia ze względu na rozbudowaną konstrukcję oraz liczne detale, które mogą mieć wpływ na decyzję klienta. Innym typem jest sesja produktowa nakierowana na ukazanie usługi lub oferowanego towaru w pewnym kontekście. Jest to tak zwana fotografia typu life style.

Nasze usługi fotograficzne – Naplanie

Nasze usługi mają kompleksowy charakter. Oprócz sesji reklamowej przygotujemy dla Ciebie inne materiały wizualne do promowania firmy, stworzenia interesującej akcji reklamowej i nie tylko! Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dobrze przemyślana konwencja produktowa. Zdjęcia robimy przy użyciu wysokiej jakości sprzętu – zarówno w naszym studio, jak i poza nim. Wiele zależy tutaj od idei i pomysłu. Oprócz wiedzy na temat technicznych aspektów wykonywania fotografii wyróżnia nas kreatywność. A Twoje zdanie i potrzeby liczą się dla nas na każdym etapie realizacji zlecenia.

Jeśli chcesz odświeżyć swój wizerunek lub tworzysz markę od podstaw, zgłoś się do nas! Pomożemy Ci przygotować atrakcyjną ofertę reklamową za pomocą świetnej jakości materiałów wizualnych, w tym zdjęć.

Realizujemy się na terenie Zielona Góra, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Żary Żagań oraz cała Polska

Jeżeli masz pytania, lub potrzebujesz wyceny – napisz do nas!