Trafiłeś tutaj zapewne dla tego, że szukasz dobrej agencji reklamowej dla swojej firmy. Poznaj nas od drugiej strony i sprawdź nasze Social Media.

Nagrywanie dronem

naplanie.com – profesjonalne zdjęcia dronem

Wysokiej jakości sesje dronem w rozdzielczości 4k i 60-klatkach na sekundę. Okolicznościowe transmisje live – czyli pełny, kompleksowy zakres usług w zasięgu ręki na terenie Świebodzina, Sulechowa i okolic.

Wysokiej jakości wideo z DRONA

DJI Mavic 2 Pro – sprzęt pozwalający wydobyć z otoczenia to, co w nim najpiękniejsze. Wysoka rozdzielczość 4k i niesamowicie płynny obraz w 60-klatkach.

Zdjęcia z drona

Bardzo wysokiej jakości zdjęcia z DRONA. Oferujemy sesje siedziby firmy, biur, wydarzeń oraz kompleksów rekreacyjnych np. parki i ośrodki wypoczynkowe.

Transmisje Live

Dzięki DJI smart controller, jesteśmy w stanie transmitować materiał na żywo z wydarzeń sportowych czy kulturalnych bez zakłóceń w wysokiej rozdzielczości.

spot-reklamowy-dron-wideo-dronem-zdjecia-dronem-prezentacja-firmy-wideo-reklama-do-tv
Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Żary

Dyspozycyjność

Oferujemy wykonanie usług na terenie całego woj. lubuskiego oraz Świebodzin, Sulechów, Zielona Góra, Żary, Żagań. Dzięki kompaktowości urządzeń, jesteśmy w stanie zabrać ze sobą na plan, cały dostępny sprzęt.

Wideo, Dron, Sesja zdjęciowa

Kompleksowa obsługa

Profesjonalna sesja fotograficzna pracowników, kompleksu budowlanego, sprzętu oraz nagrywanie z lotu ptaka – czyli pełna gama rozwiązań i usług od jednej firmy.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości usługi wideo dla klientów detalicznych oraz małych i dużych firm.

Uprawnienia

Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Cały czas jesteśmy na bierząco w tematyce najnowszych zasad dotyczących eksploatacji bezzałogowych statków powietrznych (DRON).

Prawo

Oferując usługę nagrywania wideo dronem, jesteśmy zobowiązani do znajomości prawa. Sterowanie DRONEM przez osobę, która nie posiada uprawnień, w polskim prawie jest niedozwolone.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a sesją dronem, napisz. Skontaktujemy się z Tobą.

Świetna realizacja spotu promocyjnego firmy oraz produktu. Niesamowicie dobra atmosfera i profesjonalizm

Bow-Max

Chłopaki niejednokrotnie dostarczyli ujęcia z drona, które zawsze były trafione w punkt i oddawały to, co miały oddawać - pełna profeska i czysta przyjemność ze współpracy!

Tomasz Sielicki - Burmistrz Świebodzina