Trafiłeś tutaj zapewne dla tego, że szukasz dobrej agencji reklamowej dla swojej firmy. Poznaj nas od drugiej strony i sprawdź nasze Social Media.

Slide Profesjonalne filmy reklamowe Przedstawiamy historię ludzi dla przyszłych pokoleń

Slide agencja-reklamowa-zielona-gora-naplanie-filmy-reklamowe Niesztampowa klatka Przedstawiamy historię ludzi dla przyszłych pokoleń

Film reklamowy

01. Nasz pomysł na film reklamowy

Indywidualne przedstawiamy każdą historię firmy. Przede wszystkim stawiamy na ludzi oraz emocje odbiorcy. Jesteśmy tego zdania, że w czasach ogromnej ilości sztampowych reklam, przedstawienie w oryginalny sposób oferty firmy jest kluczem na drodze rozwoju oraz promocji.

02. Jak tworzymy film reklamowy?

Zawsze pierwszym krokiem przed podejściem do tworzenia filmu reklamowego jest dokładny scenariusz przedstawiany klientowi. Krok po kroku omawiamy każdą scenę aby główne założenia klienta pokrywały się z naszym pomysłem na film.

01. Spot reklamowy dla firm

Dla firm wybieramy materiał skupiający się na najważniejszych aspektach oferty, tak, aby reklama wideo trafiła do odpowiedniej grupy docelowej. Wigoru dodaje nowoczesny styl, świetni statyści, dobry sprzęt oraz profesjonalny montaż.

02. Film reklamowy dla każdego

Produkcja skupiająca się na nietuzinkowym podejściu do filmu reklamowego, Przedstawiamy niebezpośrednio ofertę, skupiamy się na problemie, który może rozwiązać usługa lub produktu, Jesteśmy tego zdania, że nietuzinkowa reklama, z dobrym scenariuszem może bardzo głęboko zapaść w pamięć odbiorcy.

01. Scenariusz

Przed samym podejściem do projektu, przedstawiamy dokładny scenariusz filmu reklamowego. Dokładnie szacujemy koszty dodatkowe tj: wypożyczenie sprzętu, statyści, aktorzy, transport, noclegi itp. Dzięki temu każda ze stron ma klarowny obraz współpracy i świadomość kosztu inwestycji.

02. Dzień zdjęciowy

Po przedstawieniu pomysłu na film reklamowy, przychodzi czas na planowanie dni zdjęciowych. Zgodnie ze scenariuszem, aranżujemy wybraną scenerię (studio lub plener), w zależności od wyboru klienta. Następnie skrupulatnie krok po kroku realizujemy scenariusz.

03. Finalny efekt

Dzięki pracy wielu osób na planie filmowym, finalny efekt musi wyjść zadowalająco. Przez to, tak ważny jest dokładny scenariusz filmu reklamowego i logistyczne zaplanowanie dni zdjęciowych.

Studio fotograficzne na wynajem

Do indywidualnej aranżacji posiadamy 20m2 idealnie białej przestrzeni. Możemy dostosować scenerię do niemal każdej małej produkcji filmowej lub fotograficznej.

Dodatkowo posiadamy wiele teł materiałowych (kurtyn teatralnych) oraz papierowych.

film-reklamowy-studio-naplanie-cyklorama-wynajem-

Akcesoria do użycia w studiu fotograficznym

Emocjonujące ekranizacje filmów reklamowych

Profesjonalne wideo realizacje z wydarzeń, konferencji oraz inwestycji. Dzięki użyciu drona oraz wysokiej jakości kamer jesteśmy w stanie przekazać na ręce klienta materiał bardzo wysokiej jakości.

Realizujemy się jako agencja reklamowa w: Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary, woj. lubuskie oraz cała Polska

Jeżeli masz pytania, lub potrzebujesz wyceny – napisz do nas!  Świetna realizacja spotu promocyjnego firmy oraz produktu. Niesamowicie dobra atmosfera i profesjonalizm

  Bow-Max

  Chłopaki niejednokrotnie dostarczyli ujęcia z drona, które zawsze były trafione w punkt i oddawały to, co miały oddawać - pełna profeska i czysta przyjemność ze współpracy!

  Tomasz Sielicki - Burmistrz Świebodzina

  Młody, kreatywny zespół. Pomimo młodego wieku, chłopaki robią bardzo dobrą robotę, której nie powstydził by się nie jeden wyjadacz w tej branży. Serdecznie polecamy!

  Work Vision Group