Trafiłeś tutaj zapewne dla tego, że szukasz dobrej agencji reklamowej dla swojej firmy. Poznaj nas od drugiej strony i sprawdź nasze Social Media.

Slide Profesjonalny materiał
wideo dronem

Slide Profesjonalny materiał
wideo dronem

Wysokiej jakości
zdjęcia z drona

Nasza firma zajmuje się wysokiej jakości fotografią lotniczą. Sprawimy, że Twoja firma będzie wyglądała prestiżowo i inspirująco, w pełnej jakości 4K! Zdjęcia, które robimy, zawsze przyciągają wzrok każdej osoby, ponieważ urzekają naszą jasną i wykwintną wideografią.

spot-reklamowy-dron-wideo-dronem-zdjecia-dronem-prezentacja-firmy-wideo-reklama-do-tv

Materiał wideo, dronem

spot-reklamowy-prezentacja-firmy-wideo-reklama-do-tv

Jakość 4K

Inspirujące spoty wideo dronem – pokazujemy kompleks firmy w najwyższej jakości 4k oraz wykonujemy zdjęcia i zdjęcia pod każdym kątem.

Przede wszystkim – klient

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w produkcją filmów dronem . Pracę wykonujemy z dbałością i jakością, a potrzeby klienta są zawsze traktowane priorytetowo.

Profesjonalny montaż

Finalny i najważniejszy etap całego projektu. Dzięki zaawansowanym narzędziom i dużemu doświadczeniu efekt końcowy jest niezwykle satysfakcjonujący.

Jak wykorzystać najnowocześniejsze technologie do stworzenia wyjątkowego nagrania? Zamówić u nas profesjonalne wideo dronem! Zakres zastosowania tego rodzaju filmów jest bardzo szeroki. Obejmuje oczywiście między innymi wszelkie działania marketingowe, ale również realizację rozmaitych projektów. Fachowo przeprowadzone filmowanie dronem pozwala uzyskać świetnej jakości materiał wideo. Dron umożliwia uchwycenie szerokiej perspektywy i gwarantuje obraz, którego nie można sfilmować z żadnego punktu naziemnego. Filmowanie z drona to istotny punkt naszej oferty. Sprawdź, do czego użyć możesz tego rodzaju materiałów i jakie usługi w zakresie filmowania dronem wykonujemy!

Dron – tworzenie materiałów wizualnych z lotu ptaka

Filmowanie z dronem pozwala na utrwalenie ruchomego obrazu. Możliwości urządzenia uległy licznym unowocześnieniom, pozwalając na wykonywanie doskonałej jakości lotniczych ujęć wideo. To duże udogodnienie. Wcześniej filmowanie z lotu ptaka, zakorzenione w areografii, czyli dziedzinie zajmującej się wykonywaniem ujęć z samolotów, helikopterów, spadochronów, balonów i innych, było utrudnione. Wykorzystanie drona sprawia, że starania związane z wynajęciem sprzętu latającego oraz zatrudnieniem specjalnej kadry lotniczej, nie są konieczne. Przygotowanie profesjonalnych materiałów filmowych wymaga jednak odpowiedniej wiedzy, kwalifikacji, a także pozwoleń i zarejestrowania urządzenia w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Możemy pochwalić się tym wszystkim, a ponadto licznymi kreatywnymi wizjami oraz otwartością na zrealizowanie Twojej!

Szerokie spektrum możliwości

Materiały wideo wykorzystywane są na różne sposoby. Zastanawiasz się, do czego może przydać Ci się efekt filmowania z wysokości? Z pewnością nagranie z drona będzie przydatne w działaniach promocyjnych – zarówno firm prywatnych, jak i różnych organizacji i instytucji. Wysokiej jakości materiał znakomicie wygląda na stronie internetowej, ukazującej na przykład zakres różnych projektów budowlanych i rewitalizacyjnych realizowanych na większym obszarze. Za jego pośrednictwem zaprezentować można lokalizację różnych kompleksów i ich otoczenie. Na takich materiałach wideo korzysta również turystyka. Piękne krajobrazy działają zachęcająco na osoby poszukujące atrakcyjnych lokalizacji wyjazdowych. Filmowanie z wysokości za pomocą drona wykorzystuje się w programach informacyjnych i wielu innych realizacjach, gdzie dąży się do uzyskania spektakularnego efektu wizualnego. Jak widzisz, zastosowań jest dokładnie tyle, ile potrzeb!

Kompleksowe usługi filmowe – oferta Naplanie

Posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje i oficjalne zgody pozwalające na przygotowywanie wysokiej jakości nagrań wideo z lotu ptaka. To jednak nie wszystko. Przed podjęciem realizacji każdego zlecenia dokładnie wypytamy Cię o Twoje wizje i oczekiwania związane z filmowaniem oraz sprawdzimy możliwości wykonania konkretnych, wskazanych przez Ciebie ujęć. Użycie drona musi być zgodne z prawem i wytycznymi, do których stosować się muszą wszystkie osoby wykorzystujące tego rodzaju sprzęt do działań komercyjnych. Udane ujęcie to dopiero początek. Osiągnięcie z pomocą wideo oczekiwanego rezultatu wiąże się nie tylko z odpowiednią techniką filmowania i wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu, a przede wszystkim drona, ale też postprodukcją, a więc opracowaniem graficznym i montażem materiału oraz wzbogaceniem go o dźwięk. Tylko przemyślany i kompleksowo wykonany projekt gwarantuje świetne rezultaty, którymi możesz się pochwalić szerszemu gronu odbiorców.

Zastanawiając się nad uatrakcyjnieniem swojej oferty lub zachęcającą reklamą usług oraz osiągnięć, a także szukając ciekawych rozwiązań wizualnych niezbędnych w innych projektach, warto postawić na materiał wideo. Zajmujemy się profesjonalnym filmowaniem wysokiej jakości obrazu z drona, oferując jednocześnie kompleksową usługę w zakresie postprodukcji.

Zapraszamy do współpracy!

Siedziba firmy w nowoczesnym stylu

Dobre ujęcie z lotu ptaka pozwala uchwycić w kadrze świat z zupełnie innej perspektywy i często odkrywa niewidoczne wcześniej atuty tego, co chcesz pokazać.

Ujęcie odpowiedniej perspektywy sprawia, że są one niezwykle malownicze, a zarazem dynamiczne. Kreatywne ujęcia lotnicze, zrealizowane przy użyciu najbardziej profesjonalnego sprzętu na rynku.

W dzisiejszych czasach nic nie jest tak ważne jak jakość oferowanych produktów oraz rzetelność wykonywanych usług. Dzięki profesjonalnej prezentacji, przekonujemy potencjalnych klientów do swojej firmy.